Araç Takip Sistemi Tuzla

Araç Takip Sistemi İRCOM Tuzla

Satış Hattı ılara verilecek olan araç takip kullanıcı adı ve şifresi ile kullanıcılar araçlarını, Tuzla genelinde cadde ve sokak detaylarına kadar takip edebilirler.

0216 393 78 49 | 0506 365 74 14

İrcom, Türkiye genelinde Araç Takip Cihazlarına yönelik, cihazın montajı, anahtar teslim , kurulumu, teknik destek gibi araç takibi için gerekli olan tüm hizmetleri sağlayan bir firmadır.

İrcom, Tuzla (İstanbul) içinde kendi teknik servis ekipleri ile müşteri adreslerinde araç takip cihazı kurulum ve montaj desteği sağlayabilmektedir. Firmamızdan satın alacağınız standart araç takip sistemlerinin yanı sıra aksesuar ürünler (Motor Blokaj, RFID Sürücü Tanıma Kiti, Canbus) ile araçlarınızı 7/24 takip edip kontrolü sağlayabilirsiniz.

İrcom, Türkiye genelinde hizmet verdiği ilçelerin arasında bulunan Tuzla ilçesinde (İstanbul), Tuzla için müşteri adresinde yapılacak olan araç takip cihazı montajı sonrasında kullanıcılara verilecek olan araç takip kullanıcı adı ve şifresi ile kullanıcılar araçlarını, Tuzla genelinde cadde ve sokak detaylarına kadar takip edebilirler.