Hakkımızda

2001 yılından beri Bilişim sektöründe hizmet veren firmamız, 2012 yılından itibaren İrcom Bilişim ve Kameralı Araç Sistemleri.AŞ olarak ticari hayatına devam etmektedir. Her geçen gün büyüyen ve gelişen elektronik ve bilişim teknolojilerine adapte olarak ekibimizi ve hizmet alanlarımızı siz müşterilerizim ihtiyaçları doğrultusunda geliştirmekteyiz.

 

Hedefimiz tek bir adreste bilişim ,elektronik, araç takip sektörünün ulaştığı tüm noktalara erişebilmek ve bu alanlarda sizlere en iyi hizmeti tek bir adreste verebilmektir

 

Ekibimiz:

Yazılımlarımızı ve takip cihazlarımızı %100 Türk Mühendislerimiz geliştirmektedir.  Yurt dışı bağımlılığımız yok denecek kadar azdır.

Mühendislerimiz, araç takip ve güvenlik sistemleri alanında uzman kişilerdir. Bir çok projede görev almış, işlerini layığıyla yerine getirmek için çalışırlar.

Özel olarak yetiştirdiğimiz ekip arkadaşlarımız vardır. Arkadaşlarımız yaptığı iş ile ilgili tecrübe sahibidirler.

 

 

vizyon ve misyonMisyonumuz

Bilişim ,elektronik, araç sektörünün gelişimine, kapsamlı, yaratıcı, yenilikçi, kurumlara özel çeşitli piyasa segmentlerinin beklentilerini ve gereksinimlerini karşılayan, yüksek derecede ihtisaslaşmış kaliteli ürün ve hizmetleri içeren mükemmel çözümler ile karşılayarak büyümek ve siz paydaşlarına artan katma değer kazandırmaktadır.

  • Güçlü büyüme ile siz kurumlarımıza kalıcı değer yaratmak
  • Karlığınızı, bilinirliğinizi ve markanızın yapısını korumak
  • Yüksek seviyede müşteri tatmini sağlamak
  • Kalitede, yaratıcılıkta ve teknolojik gelişmelerde lider olmak